Close
Kaluri tee 3, Haabneeme, Harju County
+372 5562 6723

MIS ON PLASMAPLIIATS

Louise Walsh Internationali loodud  PlasmaPliiats on maailma juhtivaim ja kõige paremini läbitöötatud ning enimnõutud plasmaseade mitteinvasiivseks kirurgiaks, fibroblastiliseks sublimatsioonitöötluseks, mittekirurgiliseks silmalau korrigeerimiseks, naha dünaamiliseks tõstmiseks, pinguldamiseks ja uuendamiseks.

Tänu oma geniaalsele, murrangulisele ja kergele disainile on PlasmaPliiats uue generatsiooni  hoolitsus, millega võib töödelda sisuliselt kõiki nahapiirkondi uskumatu täpsusega. Rabav, kauakestev ja naturaalsena näiv tulemus meeldib tuhandetele klientidele üle maailma ning meie tulemused on eriti mõjuvad teiste samalaadsete hoolitsuste, protseduuride ja seadmetega võrreldes.

Valdkonna tehnikud osutavad PlasmaPliiatsi usaldusväärsusele ja intelligentsele disainile, võrreldamatule täpsusele hoolitsuse läbiviimisel, võimele edendada lühemaid seisakuaegu ning stimuleerida kiiremat taastumist ning järjekindlalt täiustada ilu, samuti tulemustele naha tõstmisel ja noorendamisel, need tänaste teadlike klientide nõudmised hoiavad meid turu esirinnas.

KUIDAS PLASMAPLIIATS TOIMIB

Meie PlasmaPliiatsi käsiiinstrument muundab energia elektrostaatiliseks energiaks, mis antakse  aplikaatori tipule (sond) edasi impulsiga. Meie seade loob elektrilaengu vabanemise kahe elektroodi vahel, mida lahutab „isoleeritud dielektriline barjäär“. Barjääri pinnal vabaneb laeng plasmakiirena 0.4 millimeetrisest sondist sekundi murdosa jooksul. Kestvat otseenergiaallikat kasutades ionoseerime lämmastiku ja hapniku plasmagaasi loomiseks. Meie seade võimaldab niisuguse plasmagaasi säilitamist ja kontrolli vastavalt nõudlusele.

Seega tekitatakse PlasmaPliiatsiga kõigepealt kokkupuude marrasknahaga ja ergutatakse seda tootma uusi ilusaid pindmisi naharakke mis viib naha uskumatule pinguldamisele, tõstmisele ja noorendamisele. Järgmiseks marrasknaha fibroblasti sihtides vallandatakse kollegeeni tootmise, joondamise ja ühenduste loomise protsess, mis vähendab jooni ja kortse täites, silendades ja tõstes nahka. PlasmaPliiats aitab ümber kujundada, taastada ja tugevdada marrasknaha toestust ja anda sellele tagasi elastsust ja paidlikkus ning seeläbi sisuliselt väldime kortsudest tulenevaid mitmeid negatiivseid ilminguid.

Loodav plasmakiir edastatakse nahale täieliku täpsusega ja see ei kahjusta ümbritsevaid kudesid. Esimene ja vahetuim mõju edastatakse marrasknaha välimisele kihile, kuhu tekitame välised mikrotraumad, mille kaudu saame nahka kokku tõmmata ja pinguldada. Niisugune termiline sekkumine põhjustab hiljem liigse naha pindmise kuivamise väikeste koorikutena, mis tulevad tillukeste helbetena mõne päeva jooksul ära.

Samaaegselt läbistab meie plasma marrasknahas olevatesse fibroblastidesse ja see stimuleerib kollageenirakkude jagunemise ja ümberasumise kiirendamist. Marrasknahk koosneb umbes 95 % ulatuses kollageenist.  Tavatingimustes paljunevad fibroblastid haruharva siduskudedes ilma stimulatsioonita, mis tuleneb haavast parenemise protsessist või põletikulise protsessi tulemina, mille kutsub esile PlasmaPliiats (seetõttu kutsutakse protsessi fibroblastimiseks).

Kollageeni 3-tüübi suurenenud tase ilmneb loodava mikrotrauma järel nädalateks ja kuudeks ja sünteesub tugevamaks 1-tüübi kollageeniks. Kollageen ja elastiin on olulised fibrilaarse viskoelastsuse säilitamiseks ning meie PlasmaPliiatsi tekitatud põletikulise vastureaktsiooni aktiveerimine otseselt edendab viskoelastsuse täiustamist. Samas aitab see ka vältida negatiivseid ilminguid nagu jäikus ja stressist tulenev lõdvenemine, mida sageli põhjustab AGE (Kõrgelt glükoseeritud lõpp-produktid, ik. Advanced Glycocation End Products) kuhjumine. Kollageenistruktuurid suudavad paremini kohanduda koormuse ja ülekoormatusega ning nii saab vältida ja parandada deformeerunud kollageenimolekulide elastsust. Kõik need positiivsed mõjud kollageenimehaanikale toimuvad kudede stabiilsuse toetamisel me PlasmaPliiatsi abil.

Samuti edendame neuvaskularisatsiooni, mis on uute veresoonte loomulik moodustamine ning aitame kaasa kasvutegurite vabastamisele. Need kasvutegurid sisaldavad fibroblastide kasvutegureid, trombotsüütidest tulenevaid endoteeli kasvutegureid ja tsütokiine. Tsütokiinid on väikesed proteiinid, mis on olulised rakkudevahelises suhtluses  ja mis mõjutavad rakkude käitumist nende keskkonnas. Nad aitavad kohandada meie immuunsust, rakkude küpsemist (vananemist) ja aitavad kaasa uute rakkude kasvamisele. Nad on eriti olulised suunates meie kehasid toime tulema põletikulise traumaga, mille põhjustame PlasmaPliiatsiga, kuivõrd just tsükiinid stimuleerivad rakkude taastumist ja uute rakkude taastootmist.

Põletikuline reaktsioon, mis juhtub paranemisprotsessi jooksul aktiveerib ka M2 õgirakud (makrofaagid). Õgirakud on valged vererakud, mis neelavad ja seedivad rakuprahti, võõraineid, mikroobe ja kõike muud, milles pole tervetele rakkudele kasulikke proteiine. M2 õgirakud vähendavad PlasmaPliiatsi hoolitsuega tekitavat põletikku ja edendavad koe taastamist ja parandamist.

Samuti stimuleerib PlasmaPliiats basaalkeratinotsüütide migreerumist nahapinnale. Nahal olevad haavad parandatakse osaliselt alumistest kihtidest migreeruvate keratinotsüütide abil ning need täidavad me tekitatud mikrohaavade tühimikud.

Plasmapliiats on kauakestev kingitus, kuivõrd saavutame viivitamatud tulemused ja need tulemused paranevad järgnevate kuudega. Mõju kestab umbes 3 aastat, kuigi mitmed tulemused on püsivad.

PÕHIJOONED

Louise Walsh International andis 2017 välja seadme, mida sajad iluravi eksperdid, arstid, kirurgid ja muud ilu- ja spa-asjatundjad üle maaima peavad maailma edumeelseimaks plasmaseadmeks. Ekspertide vankumatu tagasiside seadmele on parim võrreldes teiste turul olevatega tänu me seadme vapustavale innovatsioonile, suurpärastele omadustele ja peamistele eelistele, mis ei ole niisuguses kombinatsioonis mujal kättesaavad, sh.

  • Kergekaaluline, ergonoomiline ja intelligentne disain
  • Kergem, kiirem ja mugavam kasutamine kui alternatiivsetel toodetel
  • Kõige efektiivsem, usaldusväärsem, järjekindlam ja edektiivsem plasma edasiandmine
  • Ultra-peenike 0,4 millimeetrine sond, mis toetab kiiret, ülitäpset hoolitsust
  • Unikaalne sissekeeratav sond, mida saab kohandada ja suunata vastavalt vajadusele
  • Lõpptulemusena oluliselt laiem hoolitsuste ja tulemuste ulatus
  • Tehnikutel on lõpuks võimalik läbi viia kõige üksikasjalikumaid protseduure
  • Saksamaal CE-sertifikaadiga Louise Walsh International poolt arendatud, disainitud ja ehitatud seade, mille osas on ebaõnnestumiste ja eksituste osakaal null.
  • Lühemad seisakuajad, kiirem paranemine ja paranenud tulemused.